|

Kaip susikurti savo parduotuvę

Susikurti savo parduotuvę bei joje talpinti daiktus, kuriuos nori parduoti, iškeisti ar atiduoti, yra labai paprasta ir užtrunka tik keletą akimirkų. Šiuo straipsneliu paaiškinsiu tai detaliau, pateiksiu pavyzdį, kaip paprastai patapti keičiusofą.lt bendruomenės nare. Taigi pradėkime.

Pirmiausia reikėtų tinlapyje užsiregistruoti. Pasirinkite savo profilio vardą, kuris atspindės jūsų parduotuvę. Tai gali būti jūsų tikrasis vardas, slapyvardis ar žodis jūsų parduotuvei apibūdinti. Šiuo žingsniu jūsų parduotuvė sukurta! Tik ji kol kas tuščia, tad antrasis žingsnis - patalpinti pirmąjį daiktą joje.

Prieš talpindami daiktą, nufotografuokite jį: visą, iš arti, jog matytųsi medžiagos ar detalės, derindami jį su kitais baldais ir detalėmis. Tuomet būsite paprašyti šį daiktą apibūdinti. Jog viskas būtų dar paprasčiau, keičiusofą.lt sukūrė jums patarimus, kuriuos rastite šalimais daikto talpinimo formos. Dirstelkite į juos. Kiekvienas talpinamas daiktas turi turėti trumpą aiškų pavadinimą, informatyvų apibūdinimą. Nepamirškite paminėti matmenis, spalvas, daikto būklę, stilių ar bet ką kitą, kas gali būti įdomu sužinoti pirkėjams.

Kuomet apibūdinsite daiktą, apsispręskite, ar norite šį daiktą parduoti, mainyti, ar atiduoti. Jeigu nuspręsite atiduoti, nebegalėsite pažymėti laukelių "parduoti", "mainyti". Jeigu nusprendėte šį daiktą parduoti, įrašykite pageidaujamą gauti sumą litais. Nusprendę daiktą mainyti, iš kitų narių sulauksite pasiūlymų keisti į panašios vertės daiktus. Jeigu daiktą ketininate atiduoti, nuspręskite, kas to vertas, gal pirmasis parašęs jums žinutę? :)

Kitas žingsnis - priskirti daiktą kategorijoms. Taip jūsų daiktas bus lengviau randamas. Pirmiausia, pasirinkite pagrindinę daiktą apibūdinančią kategoriją. Tarkime, ketinate talpinti medinę raižytą statulėlę. Pasirinkite kategoriją Dekoracijos. Iš žemiau atsirandusių subkategorijų šiuo atveju pasirinktume suknelė, kuri turi dar keletą galimų pasirinkti subkategorijų tam, jog šią suknelę būtų paprasta surasti. Paskutinis laukelis yra skirtas papildomiems raktiniams žodžiams, kuriuos galite įvesti savarankiškai. Išnaudokite šį lauką apibūdinti statulėlės spalvą, stilių, medžiagą ar kt. Šie raktiniai žodžiai padeda pirkėjams paprasčiau rasti daiktus, tad suvedę paieškos laukelyje medinė raižyta statulėlė jie pamatytų jūsiškę.

Vėliau įkelkite nuotraukas. Kiekviena iš penkių neturėtų viršyti 1MB. Pirmoji įkelta daikto nuotrauka yra pagrindinė, ji matysis jūsų parduotuvėje. Puikiai žinote, jog nuotrauka gali atsverti tūkstančius žodžių, tad gerų nuotraukų pagalba daiktas gali greičiau atkreipti dėmesį, būti gerai įvertintas, atsirasti pagrindiniame tinklapio puslapyje ir būti nupirktas. Nuotraukomis gali parodyti unikalias daikto detales ar kaip jis atrodo kambaryje.

Voilà! Perėjote visus žingsnius, tad galiausiai pasitikrinkite, ar viską teisingai ir gražiai aprašėte, spauskite "išsaugoti" ir jūsų daiktas jau tinklapyje pasiruošęs būti surastas kitų narių!

Jūsų kambariai neatsinaujins įkėlus tik vieną turimą daiktą, tad pradėkite viską nuo pradžių įkeldami daugiau jūsų nebenaudojamų daiktų, dekoracijų, indų, baldų :)

2012 Vasario 06
Bookmark and Share