|

Miegamojo lovos: kaip išsirinkti?

Niekas nesuabejotų, jog būtent lovos yra svarbiausi miegamojo baldai, nuo kurių ir priklauso mūsų poilsio kokybė. Vis dėlto, šiais laikais prekyboje galima atrasti daugybę skirtingų šių baldų modelių, tad renkantis reikia ne tik susipažinti su visu jų asortimentu, bet ir apsispręsti, kuris variantas geriausiai pateisintų visus lūkesčius. Į ką tuomet vertėtų atkreipti dėmesį?

Miegamojo dydis ir asmeniniai poreikiai

Derindami šiuos du aspektus tarpusavyje, lengviau nuspręsite, kokio dydžio lova Jums yra reikalinga – juk net ir tuomet, kai erdvės kambaryje nėra daug, miegant su antrąja puse, teks ieškoti dvigulės lovos. Taigi pirmiausia turėtumėte įvertinti savo miegojimo įpročius – atsakę sau į klausimus, su kuo tenka dalintis šiuo gaminiu, kaip dažnai vartotės ir kokios Jūsų ateities perspektyvos, lengviau apsispręsite, koks dydis Jums bus pats patogiausias. Nepamirškite, jog aktualus ir lovos ilgis, ir plotis, o siekiantys maksimalaus komforto, dažnai atsižvelgia ir į aukštį, tačiau šis kriterijus priklausys tik nuo Jūsų asmeninių įpročių.

Daugiau beveik visuomet reiškia geriau, nebent turite erdvės apribojimų, tačiau ir šiuo atveju pavyks išvengti problemų, kadangi tiek viengulės lovos, tiek dvigulės lovos gali būti skirtingų išmatavimų. Tad vertėtų iš anksto apgalvoti, kokie dar miegamojo baldai šiame kambaryje bus reikalingi ir tuomet išmatuoti, kiek vietos liks lovai – taip atrasite optimaliausią variantą, o galbūt dėl didesnio komforto nuspręsite atsisakyti kelių papildomų baldų.

Erdvę taupančios alternatyvos

Ypač daug dėmesio lovos dydžiui skiriame tuomet, kai miegamasis yra itin mažas, tačiau atidžiau panagrinėjus šių baldų pasirinkimo galimybes, galima atrasti ne vieną funkcionalų variantą. Šiuo atveju ypač tiks lovos su patalynės dėže, o jeigu miegamasis kartais atstoja ir svetainę ar laisvalaikio zoną, vertėtų pasvarstyti ir apie sofos lovos variantą. Vaikų ar jaunuolių kambariuose taip pat dažnai pasirenkamos ir ypač kompaktiškos dviaukštės lovos, kurios gali būti pritaikytos tiek vieno, tiek kelių vaikų poreikiams. Visi šie ir kiti miegamojo baldai gera kaina parduodami Pigu.lt elektroninėje parduotuvėje.

Lovos dizainas

Lova yra vienas didžiausių ir tuo pačiu ryškiausių baldų miegamajame, todėl į ją dažniausiai krypsta aplinkinių akys. Būtent dėl šios priežasties šio baldo dizainui turėtumėte skirti pakankamai daug dėmesio. Vis dėlto, jeigu ieškote naujos lovos, Jums tikrai pasisekė, kadangi prekyboje šiuo metu galima atrasti gausybę skirtingų stilistinių variantų. Neretai kuriant miegamojo interjerą rekomenduojama pradėti būtent nuo šio baldo, tačiau tikrai nesuklysite iš anksto apgalvoję, kokie kiti atspalviai vyraus kambaryje – ypač tuomet, jeigu keičiama tik lova. Taip pat vertėtų nuspręsti, ar lova miegamajame turėtų tapti pagrindiniu akcentu, ar vis dėlto ieškosite į vyraujantį interjerą įsiliesiančio baldo – nuo to priklausys ne tik lovos spalva, bet ir kiti stilistiniai sprendimai.

Nepamirškite, kad rinkdamiesi šį baldą, investuojate į kasdienį savo komfortą, todėl jeigu turite galimybių, verčiau rinkitės funkcionalesnius, iš kokybiškų medžiagų pagamintus baldus – taip būsite tikri dėl lovos ilgaamžiškumo. Derindami visus šiuos pasirinkimo kriterijus tarpusavyje, lengvai surasite visapusiškai Jus tenkinantį lovos variantą – juo labiau, kad šiuo atveju asortimentas tikrai pateisina net ir pačių išrankiausiųjų poreikius.

2018 Vasario 06
Bookmark and Share