|

Kaip išsirinkti tinkamiausią sofą?Šiais laikais galime džiaugtis neribotomis galimybėmis, tad su daugybe skirtingų pasirinkimų susiduriame ir ieškodami sau tinkančios sofos. Galbūt manote, kad tiksliai žinote, ko norite, tačiau kai teks susidurti su spalvų ir stilių įvairove, pamatysite ne vieną alternatyvų variantą, kuris gali kardinaliai pakeisti Jūsų planus. Tad siūlome taupyti savo laiką ir pinigus – atsižvelgdami į šiuos patarimus, lengviau apsispręsite, ko iš tikrųjų norite ir tuomet galėsite pradėti sofų medžioklę.

Apsispręskite dėl dydžio

Pirmiausia turėtumėte nuspręsti, kurioje kambario vietoje stovės sofa ir kiek kitų baldų planuojate sutalpinti kambaryje. Tuomet, kai žadate statyti ir kavos staliuką ar kitus baldus, Jums tiks L formos sofa, kurią patogiai galėsite pastatyti ir kambario kampe, o jeigu manote, kad sofa turėtų stovėti kambario centre, ieškokite apvalesnių formų ir rinkitės didesnius baldus, ant kurių atitinkamai galės susėsti daugiau žmonių.

Kokia bus sofos paskirtis?

Tai dar vienas svarbus klausimas, į kurį turėtumėte atsakyti. Ieškote sofos ramiai kasdienybei prie televizoriaus ar jaukiems žaidimų vakarams su šeima? Tuomet turėtumėte įsitikinti, kad pasirinktą baldą bus įmanoma pastatyti patogia kryptimi, o jeigu namuose dažnai leidžiate laiką su didesne kompanija bičiulių, rinkitės sofas su pagalvėmis, kurias esant reikalui taip pat galėsite panaudoti kaip kėdes. Tokiu atveju tiks ir sofa – lova, kurią galėsite paversti patogia nakvynės vieta.

Sofos tipas

Kai jau žinote, kokiam tikslui naudosite sofą, reikės apsispręsti, koks jos tipas padės geriausiai jį įgyvendinti. Minkšti kampai ypač tinka atskirti atviroms erdvėms, pavyzdžiui tuomet, kai valgomasis yra sujungtas su virtuve, tuo tarpu apvalios formos sofos puikiai tiks mažesnei erdvei, kai reikia sutalpinti daugiau žmonių. Gausus skirtingų modelių pasirinkimas pateikiamas pigu.lt elektroninėje parduotuvėje, tad visuomet pavyks surasti optimaliausią variantą.

Sofos apmušalas

Estetika yra labai svarbi, tačiau funkcionalumas renkantis sofą visuomet turėtų atsidurti pirmoje vietoje. Tai iš esmės priklausys nuo pasirinktos medžiagos – odines sofas bus kur kas paprasčiau prižiūrėti, tuo tarpu medžiaginiai baldai džiugins patvarumu ir mažesne kaina, tad teks apsispręsti, kurioms iš šių savybių teiksite pirmenybę.

Pasirinkite stilių

Galiausiai teks išsirinkti gražiausią sofos dizainą – derinkite jį prie kitų kambario interjero detalių, kad šis baldas papildytų Jūsų namuose puoselėjamą stilių. Klasikiniam įvaizdžiui sukurti puikiai tiks vienspalviai baldai, tuo tarpu moderniame interjere dailiai atrodys ryškesni akcentai ar ornamentai – pasirinkimas šiuo atveju išties gausus, tad sofa galės tapti ir labiausiai akį traukiančiu akcentu ir dėmesio neatkreipiančiu funkcionaliu baldu.

Svarbiausia išvengti chaotiško vaizdo ir harmoningai derinti kiekvieną detalę tarpusavyje. Tuomet, kai nesinori eksperimentuoti, galima rinktis ir minkštų baldų komplektus – toks variantas leis namuose sukurti vientisą stilių ir tuo pačiu džiugins savo funkcionalumu.

2017 Lapkričio 30
Bookmark and Share
1 komentaras Komentuoti
wictorijai, 2017 12 18, 09:28

Sveiki, ar čia valiuta litai?